Język:
Znajdź nas na:
switcher

Szykujcie się na marcowe szusowanie


 

Myślicie, że marzec to już ostatnie podrygi sezonu narciarskiego w Polsce? Przekonajcie się, że wręcz przeciwnie i jest to świetny czas #naCzarnej. Dłuższy dzień, świetna pogoda, a przy tym wciąż masa śniegu i dobrej zabawy! Wysiłki naszej Snow Crew do spółki z tegoroczną pogodą zapewnią Wam warunki, jakich w marcu jeszcze nie widzieliście! Idealny, mieniący się w wiosennym słońcu, śnieżny sztruksik to nie lada gratka dla każdego miłośnika szusowania.

Stoki stoją przed Wami otworem

Po szczycie sezonu przypadającym w okresie ferii zimowych nadchodzi pora na marzec, w którym możecie liczyć na mniej kolejek do wyciągów, przy tej samej ilości dobrej zabawy na śniegu. To idealny czas na szlifowanie swoich umiejętności i więcej szaleństwa na stokach. Zachęca do tego też pogoda – w marcu możemy liczyć na więcej słońca i mniej mgieł, które mogłyby zasłaniać piękne widoki na Sudety.

Widoki ze stoku

Nie bójcie się o śnieg

W marcu na nizinach przyroda budzi się do życia, drzewa pączkują, a Wy obawiacie się o odpowiednie warunki do jazdy. Pamiętajcie, że na stokach zima trwa! Dzięki odpowiednio grubej pokrywie śnieżnej, zmagazynowanemu śniegowi (tak, mamy specjalne magazyny na śnieg, by jak najdłużej zapewniać Wam idealny warun) oraz wciąż mroźnym, górskim nocom, marcowe warunki do jazdy mogą być cudowne. Dbamy o to, by cieplejsze dni tylko zachęcały do jazdy! W tym roku pogoda dodatkowo nas rozpieszcza – z końcem lutego dopadało naturalnego śniegu, i wciąż przez większość czasu utrzymują się temperatury nieznacznie poniżej zera. Dzięki niskim temperaturom, zwłaszcza w nocy, nasze armatki mogą działać na pełnych obrotach i tworzyć cudowny, biały puch – obecnie na głównych stokach mamy prawie metr śniegu!

Tylko zobaczcie jak zapowiada się pogoda na najbliższe dni.

Sienna pogoda

Zobaczcie też jak wyglądała końcówka marca na stoku w ubiegłym roku. W tym roku wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze lepiej! Planujemy białe stoki aż do Wielkanocy – szykuje się śnieżny Śmigus-Dyngus.

Dłuższy dzień to więcej zabawy!

Na stokach Czarnej Góry wyciągi nie kończą pracować o 16, więc nawet jeśli nie jesteście fanami jazd nocnych (które serdecznie polecamy!) to możecie korzystać ze stoków dłużej, wykorzystując to, że słońce nie zachodzi tak szybko. Godziny otwarcia ośrodka

Zabawa dla najmłodszych na stoku nie kończy się wraz z feriami

Marzec to doskonały czas na przyjazd na Czarną Górę z młodszymi dziećmi, które nie chodzą jeszcze do szkoły. Na terenie ośrodka działa pełen zakres atrakcji, co oznacza, że rodziny z dziećmi mogą korzystać z wszystkich udogodnień.
Przez cały sezon narciarsko-snowboardowy działa szkółka narciarska, w której już najmłodsze dzieci mogą nauczyć się jazdy na nartach lub doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Czynne są też wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, w których można wynająć narty, buty i kijki, aby mieć wszystko, czego potrzeba do jazdy na stoku. Dla tych, którzy nie posiadają własnego sprzętu, jest to doskonała okazja, aby skorzystać z najlepszego i najnowszego sprzętu, co pozwala na jeszcze więcej radości z jazdy.
W Czarna Góra Resort nie zabraknie również atrakcji dla tych którzy nie są fanami szaleństwa na stoku lub potrzebują odmiany po dniu na desce czy deskach. Dzieci z wielkim entuzjazmem korzystają z Alpine Coastera Czarna Żmija, który, ze swoim prawie kilometrem długości, jest najdłuższą zjeżdżalnią grawitacyjną w Polsce. Miejsce dla siebie znajdą również starsi i młodsi miłośnicy łyżew – na lodowisku Ice Arena Czarna Góra czeka na Was 800 metrów kwadratowych tafli lodu. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody, które można podziwiać z każdego miejsca w ośrodku. Tym, którym wciąż będzie mało widoków polecamy wybrać się na górską wędrówkę na Śnieżnik i zachwycać słonecznymi panoramami.

Moc atrakcji trwa

W marcu nie brakuje też dodatkowych wydarzeń i zawodów, które uatrakcyjnią Wasz pobyt w Czarna Góra Resort. Dbamy o to by #naCzarnej ciągle się coś działo. W każdy piątek i sobotę nasi animatorzy przygotowują muzyczno-sportowe gry i zabawy dla najmłodszych, i nie tylko, a w sobotnie wieczory możecie liczyć na przednią zabawę przy DJskich setach w strefie apres ski. Sprawdźcie czego możecie spodziewać się w wybranym przez Was terminie i wpadajcie na Czarna Górę. Harmonogram wydarzeń

 

Specjalne oferty noclegów

W marcu polecamy Wam specjalne oferty FreeSki, w których w cenie pobytu znajdziecie pełne wyżywienie oraz darmowe karnety narciarskie na cały pobyt.

Zobacz oferty i zaplanuj szusowanie już teraz!

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 01.03.2023