Język:
Znajdź nas na:
switcher

Z głową w górach – Polskie Radio #naCzarnej

Weekendowa Akcja “Z głową w górach” w Czarna Góra Resort! 🌟🏔️

Cieszymy się ogromnie, że po raz kolejny możemy Was zaprosić do udziału w akcji “Z Głową W Górach” w naszym ośrodku narciarskim! Dziennikarze Polskiego Radia przygotowali dla Was wyjątkowe, plenerowe audycje, które będą transmitowane prosto z naszego górskiego kurortu.

Gdzie mamy centrum wydarzeń? Przy dolnej stacji kolei Efka, gdzie przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! Muzyka serwowana przez dziennikarzy muzycznych wprowadzi Was w odpowiedni rytm na stoku, a w namiotach Jedynki, Trójki i Radia Dzieciom czekają pyszne gorące herbatki, gry i nagrody do wygrania, takie jak skipassy na stoki Czarna Góra Resort, lekcje nauki jazdy na nartach lub snowboardzie oraz radiowe gadżety.

Jeśli macie ochotę na wspólną rozgrzewkę, do której serdecznie zaprasza dziennikarz sportowy Dariusz Urbanowicz, bądźcie z nami! Piątkową Muzyczną Jedynkę wprost ze stoku poprowadzi Kamil Wicik, a w sobotę w audycji “Jedyne Takie Miejsce” przedstawimy relacje reporterskie z tras i atrakcji Siennej.

W ramach akcji “Z Głową W Górach” nie zapomnimy także o bezpieczeństwie na szlakach górskich i stokach narciarskich.

Dziennikarze Trójki, Piotr Firan i Dariusz Urbanowicz, zapraszają Was na specjalne audycje w piątek i sobotę, w których gościć będą przedstawiciele Czarna Góra Resort oraz innych okolicznych atrakcji.
Również Polskie Radio Dzieciom planuje dwie niezapomniane audycje, do których współtworzenia serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci! To będzie niepowtarzalna okazja, by pozdrowić najbliższych z ferii za pośrednictwem radia, opowiedzieć o swoich planach na ferie i spróbować swoich sił jako dziennikarz radiowy. Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom czeka na Was w piątek od 15:00 do 17:00, a w sobotę specjalna zimowa audycja od 12:00 do 13:00. Na miejscu będzie również nasza radiowa reporterka, która zaznajomi dzieci ze sprzętem nagrywającym i przeprowadzi warsztaty reporterskie.

Dołączcie do naszego weekendowego szaleństwa w górach i cieszcie się niezapomnianymi chwilami z nami! Zapraszamy do Czarna Góra Resort!

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 08.02.2024