Język:
Znajdź nas na:
switcher

Nocne jazdy

W sezonie zimowym szybko robi się ciemno i gdybyśmy chcieli uzależniać zimowe aktywności tylko od światła słonecznego, musielibyśmy szybko z nich rezygnować. Na Czarnej Górze rozumiemy potrzebę wydłużenia dnia, dlatego oświetliliśmy znaczną część naszego ośrodka, umożliwiając Wam cieszenie się z jazdy aż do godziny 20:00 (w sezonie niskim w piątki i soboty, w sezonie wysokim przez cały tydzień).

Do Waszej dyspozycji są trasy: 

 B Fis – nasza najdłuższa trasa – ponad półtora kilometra fantastycznej jazdy, dostępna z najszybszej kolei linowej, czyli Luxtorpedy 
  I – łatwa – długość 350 m – wyciąg Bartuś
  J – łatwa – długość 400 m – wyciąg Bartuś
  – łatwa – długość 450 m – wyciąg Efka
  L
 – łatwa – długość 450 m – wyciąg Efka
  Bartusiowa Polana – łatwa – długość 420 m – wyciąg Bartuś i Jaga
  Misiowa Polana – łatwa – długość 100 m – wyciąg taśmowy (Korzystanie z taśm jest możliwe wyłącznie pod opieką instruktorów Szkoły Narciarsko-Snowboardowej Czarna Góra i jest dodatkowo płatne.)

Nie tylko oświetlenie sprawia, że jazdy po zmroku są takie fajne. Dodatkowym atutem jest także fakt, że po jazdach dziennych stoki są ratrakowane.

Do zobaczenia na oświetlonym stoku

Na nocnych jazdach widzimy się w pełni sezonu codziennie. Tak długi dzień narciarski pozwoli Wam zorganizować czas dla każdego członka rodziny na familijnych feriach oraz podzielić dzień na odpoczynek i wycisk. A ci, którzy mają szczęście mieszkać w okolicy – zapraszamy na szybkie narty po pracy!