Język:
Znajdź nas na:
switcher

Dziecko poznaje narty


 

Twoje dziecko uwielbia zimę i chciałbyś, żeby jak najszybciej poznało radość, jaką dają zimowe sporty? Zapisz je na lekcje w Szkole Narciarskiej Czarna Góra. Naukę rozpoczynamy z dziećmi już w wieku 3-4 lat. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i wspólnie z rodzicami dobieramy taki program zajęć, żeby uśmiech nie schodził z twarzy malucha.

Akademia narciarska – zajęcia grupowe dla najmłodszych

Dzieci zazwyczaj uczą się przez zabawę, a zabawa w gronie rówieśników jest zawsze super! Twoja pociecha będzie się świetnie bawiła i jednocześnie doskonaliła narciarskie umiejętności, a Ty będziesz mieć czas dla siebie. Możesz mieć pewność, że Twoja pociecha trafi do grupy dopasowanej do jej wieku i stopnia zaawansowania.

Zajęcia składają się między innymi z lekcji nauki i doskonalenia jazdy z instruktorem, opieki animatora w przerwie, zorganizowanych gier i zabaw, minizawodów oraz posiłku. Na koniec szkolenia dzieci otrzymują certyfikat ukończenia kursu narciarskiego. 

Sam na sam z instruktorem

Szkolenia indywidualne, ze względu na koncentrację instruktora tylko na jednym uczniu, charakteryzują się dużą efektywnością. Jeżeli masz w domu małego indywidualistę, to może to opcja właśnie dla niego!

Lekcje sam na sam z instruktorem są także doskonałą metodą nauki dla najmłodszych dzieci (w wieku około 3-4 lata) ze względu na zróżnicowany w tym wieku poziom sprawności fizycznej i motoryki.