Język:
Znajdź nas na:
switcher

Gastronomia
Restauracja Panorama

Restauracja Panorama, zlokalizowana w Panorama ski, bike, spa & restaurant, swoją nazwę zawdzięcza wielkim przeszkleniom, zza których rozpościera się piękny widok na górski krajobraz. Przy ładnej pogodzie warto wyjść na ogromny taras, z którego jeszcze lepiej można podziwiać sudecką panoramę. Na gości czekają śniada oraz obiadokolacje podane w formie bogatego bufetu szwedzkiego. Istnieje także możliwość zamówienia dań a’la carte.

Wieczorem zapraszamy do skorzystania z oferty Lobby Baru. Doświadczeni barmani przygotują ulubionego drinka i podadzą go w efektownym stylu. To idealne miejsce na relaks i refleksję, spotkanie biznesowe lub spotkanie z przyjaciółmi.


KARCZMA CZARNA GÓRA

Karczma Czarna Góra, znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu – na stoku Czarnej Góry, w samy sercu ośrodka. Od stoków i kolei linowych dzieli ją zaledwie kilkadziesiąt metrów. Można w niej szybko podładować energię, by po kilku chwilach wrócić do uciech oferowanych przez Czarna Góra Resort.

Wnętrze restauracji jest utrzymane w góralskim klimacie. Niezwykłą atmosferę podsyca buchający z kominka ogień oraz zapach niepowtarzalnych dań. Wszystkie potrawy są tworzone wyłącznie ze świeżych składników dostarczonych od lokalnych producentów. Dzięki temu i dzięki autorskiej wizji szefa kuchni, dania są smaczne, o głębokim tradycyjnym smaku. Istotnym udogodnieniem jest przestronny taras, z którego można podziwiać malownicze widoki. Karczma Czarna Góra zadbała również o najmłodszych gości i zaaranżowała dla nich kącik zabaw, gdzie mogą spędzić czas dokładnie tak, jak lubią.

Restauracja i Bar Holimo

W kameralnym hotelu Holimo znajdziecie klimatyczną restaurację i bar z dużym tarasem. Panuje tu luźna atmosfera, więc zarówno zimowy kombinezon, jak i letnie japonki są mile widziane. W naszej karcie znajdziecie zarówno tradycyjne lokalne dania, jak i nowe smaki – również te wegetariańskie i bezglutenowe.
Koniecznie musicie spróbować naszego burgera, ręcznie robione – legendarne już pierogi i żurek, najlepiej ten podawany w chlebie. A na deser – maliny na gorąco. Na barze czekają też regionalne lody, świeżo wyciskane soki, aromatyczna kawa i herbata oraz Wasze ulubione koktajle.