Język:
Znajdź nas na:
switcher

Konserwator/Pracownik techniczny

Czarna Góra Resort to całoroczny ośrodek górski położony w malowniczym masywie Śnieżnika. Latem to prawdziwy raj dla rowerzystów i miłośników turystyki górskiej. Zimą nasz ośrodek staje się jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju, prezentującym doskonałą infrastrukturę narciarską i noclegową. Czarna Góra Resort to najlepsze stoki na Dolnym Śląsku, blisko 60 ha atrakcji, komfortowy wypoczynek i pyszne jedzenie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zmotywowanych osób na stanowisko: 

Konserwator/Pracownik techniczny

Miejsce pracy: Panorama ski, bike, spa & restaurant, Sienna (gmina Stronie Śląskie).

 

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzania codziennych obchodów obiektu
  • Wykonywanie bieżących, drobnych napraw i prac remontowych z zakresu: malowanie, tapetowanie, tynkowanie, naprawa uszkodzonych urządzeń, usuwanie bieżących usterek w meblach, urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie obiektów, rozwiązywanie problemów technicznych, przeprowadzanie drobnych napraw instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej oraz klimatyzacji), współpraca z serwisami zewnętrznymi.

 
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę jednozmianową
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz portfolio na adres hr@cgresort.pl wraz z dodaniem poniższych klauzuli:

  • “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
  • “Wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą w trakcie procesu rekrutacyjnego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej.”
  • “Informujemy, że Administratorem danych S. HACZKIEWICZ HM spółka komandytowa Stara Morawa 11a, 57-550 Stronie Śląskie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne”