Język:
Znajdź nas na:
switcher

Trasy narciarskie na Czarnej Górze

Ośrodek Narciarski Czarna Góra to blisko 60 ha białego szaleństwa! Trasy zjazdowe obejmują północno-wschodnie stoki Czarnej Góry (1 205 m.n.p.m.) i Żmijowca (1 153 m.n.p.m.). Każdy znajdzie tu coś dla siebie.Dla początkujących:
polany narciarskie i trasy łatwe

Niewielkie nachylenie, bardzo szerokie stoki i zróżnicowana infrastruktura – to jest to, co początkujący lubią najbardziej. I to właśnie mamy – w dodatku z systemem sztucznego naśnieżania i oświetleniem. Żeby zabawa nie musiała się kończyć wraz z zachodem słońca!

Nasze polany: Bartusiowa, Jędrusiowa, Czarodziejska i Misiowa
Trasy łatwe – niebieskie: G, H, I, J, K, L, M i N

Dopiero zaczynasz przygodę z nartami lub deską? A może Twoje dziecko będzie stawiać swoje pierwsze kroki w zimowych zjazdach? Skorzystajcie z lekcji oferowanych przez naszych doświadczonych instruktorów. Aby dowiedzieć się więcej kliknij: SZKÓŁKA DLA DZIECI lub SZKOŁA DLA DOROSŁYCH.

Dla średniozaawansowanych:
trasy średnio trudne

Jeżeli jesteś gotowy na więcej – przetestuj długie i zróżnicowane trasy czerwone. Wybierz swoją ulubioną i szusuj aż do nocy!

Trasy średnio-trudne – czerwone:
Helly Hansen B Fis, C Fis, D Fis, E i F Fis

Najdłuższa z nich, trasa B, na którą wjedziesz naszą super szybką Luxtorpedą, jest oświetlona! 1 680 m jeżdżenia od 9:00 do 20:00.

Dla zaawansowanych:
czarna ściana

Dla szukający wrażeń i adrenaliny – przygotowaliśmy wyjątkowo wymagającą czarno – czerwoną trasę A, która pozwoli sprawdzić swoje możliwości najbardziej doświadczonym narciarzom.

Trasa trudna – czarno-czerwona: A (o długości 1 600 m)