Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Trasy narciarskie na Czarnej Górze

Ośrodek Narciarski Czarna Góra to blisko 60 ha białego szaleństwa! Trasy zjazdowe obejmują północno-wschodnie stoki Czarnej Góry (1 205 m.n.p.m.) i Żmijowca (1 153 m.n.p.m.). Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poznajcie ściągawkę z naszych tras:Dla początkujących:
polany narciarskie i trasy łatwe

Niewielkie nachylenie, bardzo szerokie stoki i zróżnicowana infrastruktura – to jest to, co początkujący lubią najbardziej. I to właśnie mamy – w dodatku z systemem sztucznego naśnieżania i oświetleniem. Żeby zabawa nie musiała się kończyć wraz z zachodem słońca!

Nasze polany: Bartusiowa, Jędrusiowa, Czarodziejska i Misiowa
Trasy łatwe – niebieskie: H, G i I

Dopiero zaczynasz przygodę z nartami lub deską? A może Twoje dziecko będzie stawiać swoje pierwsze kroki w zimowych zjazdach? Skorzystajcie z lekcji oferowanych przez naszych doświadczonych instruktorów. By dowiedzieć się więcej wybierz SZKÓŁKA DLA DZIECI lub SZKOŁA DLA DOROSŁYCH.

Dla średniozaawansowanych:
trasy średnio trudne

Jeśli jesteś gotowy na więcej – przetestuj długie czerwone trasy. Każda z nich jest inna i charakterystyczna. Sprawdź wszystkie, wybierz swoją ulubioną i szusuj aż do nocy!

Trasy średnio trudne – czerwone:
Helly Hansen B Fis, C Fis, D Fis, E i F Fis

Najdłuższa z nich, trasa B, na którą wjedziesz naszą super szybką Luxtorpedą, jest oświetlona! 1 680 m jeżdżenia od 9:00 do 21:00.

Dla zaawansowanych:
czarna ściana

Na wszystkich czerwonych trasach zaawansowani narciarze będą czuli się świetnie – w końcu prawie wszystkie z nich otrzymały homologacje FIS (odbywają się na nich treningi i zawody). Ale tych, którym ciągle mało i którzy chcą poczuć adrenalinę czarnej ściany, zapraszamy na trasę A!

Trasa trudna – czarno-czerwona: A (o długości 1 600 m)